Výhra s Kounovem v OP 1

Předposlední celek tabulky Kounov byl dalším soupeřem našeho D družstva v okresním přeboru 1.. třídy.

 Zápasu se nemohl zúčastnit kapitán Pepa Dušek a když pak ze sestavy vypadnul na poslední chvíli pro zranění Kuba Lipenský, bylo jasný, že zápas nabídne dramatickou zápletku a vyrovnaný boj.
Hráči Kounova, ač věkem již starší, tvoří velmi kompaktní a hlavně bojovný celek, který rozhodně nedává nikde kůži lacino a o setrvání v soutěži se pere co to jde.
Naše sestava: Martin Jakubec, Luděk Myšák, Lukáš Petr a Radim Petr. Tedy dva velmi zkušení a ostřílení plejeři a k nim jeden mladší žák a jeden dorostenec.
Po čtyřkách skóre 1:1 a mohlo být i lépe. Bratrské duo Petrů svoji čtyřhru smolně projelo, ač po celý rozhodující set vedlo.
Po první rundě dvouher , pak opět nerozhodně 3:3. A opět mohlo být lépe, protože Radim Petr nedotáhl slibně rozehraný zápas a prohrál jej v koncovce 5 setu.
V dalším kole dvouher opět nikdo ze soupeřů nepoodskočil a skóre ukazuje stav 5:5.
Zápas se začal přiklánět na stranu Kostelce teprve ve třetí sérii dvouher, kdy vyhrál Jakubec, Myšák a hlavně nejmladší a nejmenší Lukáš Petr, který v nádherném zápase zdolal jedničku soupeře. Bravo vedeme 8:5 .A do třetice i tady mohlo být lépe. Ten den výborně hrající  Radim Petr však promarnil vedení 2:0 na sety a 10:7, zápas nedotáhl do vítězného konce a soupeř snižuje na 8:6. Inu sport a pinec je někdy nevyzpytatelný a krutý. Radim rozhodně měl na to aby bodoval.
No jdeme do poslední série dvouher.
Oba naši borci, jak Martin Jakubec, tak Lukáš Petr lehce vyhrávají.
Obzvláště Lukáš Petr v posledním zápase předvedl dechberoucí stolní tenis. Tak na tohle se teda pánové fakt dalo  koukat a soupeři nedal sebemenší šanci.
Takže celkové resumé : výhra 10:6 pro naše barvy.
Bodově: Lukáš Petr 4 body !!!  – povím vám od tohodle klučíka se ještě v Kostelci nadějeme věcí))))
Martin Jakubec a Luděk Myšák oba 2 body a společně vyhráli čtyřku. Oba stabilní výkon a pro mančaft odvedli jako vždycky poctivou práci.
Radim Petr tentokráte bez bodu,ale… Rval se, bojoval, hrál místy opravdu velmi dobře. O dvě výhry se připravil  sám svojí nezkušeností  . Možná se v klíčových momentech zápasu sám zalekl výhry. Ono se to ale poddá a všichni věříme, že Radim časem zápasově a herně vyzraje a na tuto soutěž bude hravě stačit. Chce to čas…Takže chlape hlavu nahoru, máš na to!!!!
V tabulce pak patří našemu D klidné 6. místo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *