“ A “ v divizi výhra a plichta

Poslední  dvojzápas v divizi se nesl jak bývalo druhou polovinu soutěže celkem pravidlem ve znamení “ shánění sestavy “

A jako obvykle do ní zasáhla vyšší moc tentokráte v podobě “ trucujících zad “ Karlose, kterej si je odrovnal při tréninku s Vojtou Viesnerem natolik, že chtě nechtě musel navštívit opakovaně zařízení , kde se chodí v bílých pláštích a nechat si záda “ opíchat “ No, mohl by mít Karlos taky “ vobčas rozum “ , mrknout se tu a tam před tréninkem do “ vobčanky “ a ujasnit si, že tréninkově stíhat o 37 let mladším plejerům může být leckdy i zdraví neprospěšný)))))Nakonec, doma ho na tahle fakta všichni již nějaký pátek upozorňujou))))
Tak a po úvodní vsuvce jdeme na to podstatný a tím jsou poslední domácí zápasy našeho “ A “ proti Valdicím a Vrchlabí.
Naše sestava na dopoledne proti Valdicím tedy zněla: Kikina, Samíček,( bráchové Malíčci) Mates Jakubec, Laco Jenčík.
Soupeř z Valdic přijel pak taky v notně „zdemolovaný“sestavě a navíc ve třech hráčích. Inu, co naplat, do “ vobčanky  “ se musej dívat i jinde…)))))
Soupeř ve třech a navíc naše hned první vyhraná čtyřhra ( Malíčci ) pak jasně určila ráz celýho utkání, protože při vědomí 5 ti zápasů wo pro nás jsme vlastně hned zkraje zápasu virtuálně vedli 6:0..
Kluci z Valdic, což jsou pinčesoví Srdcaři bráchové Jirásci všsak hráli a nikomu nedali nic zadarmo.
I přesto zápas skončil naším vítězstvím v poměru 10:4.
Odpoledne k nám zavítalo Vrchlabí, který se v soutěži “ motalo “ celou sezónu na chvostu tabulky a hrálo tak u nás zápas o setrvání v soutěži.
Naše barvy na tento mač byly značně posílený Vojtou Viesnerem, který nastoupil místo Laca Jenčíka, kterej jel dom relaxovat před noční šichtou.. Jinak naše sestava stejná jako dopoledne, tedy Malíčci a Mates Jakubec.
Zápas přinesl nevídaný drama, inu, čekali jsme to, protože Vrchlabí to na nás rozhodně umí a v jejich mužstvu jsou hned tři velmi kvalitní materiálový plejeři. Každý má navíc jiný druh “ matroše“, takže postupně si zahrajete proti trávě, sendviči i antispinu.
Celý zápas se tak nesl v rovině – Kikina ( Lukáš Malík ) a Vojta Viesner musí pravidelně bodovat a někdo z dalších se k nim bodíkem musí přidat.
Po čtyřhrách stav 1:1, ale dopadly zcela opačně, než jsme čekali. Duo Lukáš – Vojta překvapivě podlehlo svým soupeřům hladce 0:3 a stejně překvapivě a se stejným výsledkem pak Tom s Matesem porazili svoje soupeře.
Dál se zápas nesl podle předem popsaného a stanoveného scénáře.
Lukáš a Vojta pravidelně bodovali a ostatní bojovali seč jim síly stačily aby taky nějaký bodík utrhli.
Zápas byl chvílema na infarkt.
Tom Malíček 3x po sobě prohrál v koncovce pátýho setu, když měl i mečbol.
Mates Jakubec pak koncovku pátýho prohrál 2x
A aby se to nepletlo, tak za stavu 9:6 pro naše barvy prohrál takto zápas i Vojta, když nevyužil několik mečbolů a v pátým “ koupil “ 16:14.
Vrchlabí se tímto dostalo zpátky do zápasu a když v posledním mači celýho dne Mates prohrál koncovku pátýho na “ devíti “ bylo dohráno..
Konečný resumé tak zní Kostelec – Vrchlabí 9:9.
Zápas se hrál bez pár minut čtyři hodiny a všichni toho měli “ tak akorát „
Bodově : Lukáš Kikina Malíček – absolutorium – 4 body. Jak to ten chlap dělá, když už 10 let netrénuje a chodí jen na mistráky to je pro všechny u nás záhada.
Vojta Viesner taky absolutorium – 3 body a jedna koule od toho aby dělal 4. Proti materialistům se kterejma se takřka vůbec nikde nepotká podal výborný výkon.
Mates Jakubec “ taky jako kluci před ním. Dřel, makal, dokonce se i zpotil, což často nebývá a přidal jeden důležitej bodík. Navíc pak s Tomem vyhráli čtyřku.
Tom Malíček “ nemlich “ to samý absolutorium. Stejně jako Mates dřel , propotil “ tunu “ triček ,  přidal půl bodíku ze čtyřhry a další body byly “ na spadnutí „
Karlos Inčučuna byť nemohl nastoupit, pak “ zabandážoval “ záda a celou sobotu byl  jako správný kapitán se svým týmem. Fandil, povzbuzoval a nikoho nenechal “ vypustit “ byť jediný balón.
Všem klukům velký díky za hru a přístup k tomuhle zápasu.
I přes ztrátu bodů tahle remíza stačila našim klukům , aby v divizní tabulce udrželi celkový 3. místo..
A to je přeci skvělý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *