Okresní přebor mládeže mladšího žactva 2016Na velký pátek se do kostelecké víceúčelové herny sjely nejmladší naděje okresního stolního tenisu a to družstva kategorie mladšího žactva. V nádherném prostředí zdejší herny se uskutečnily poslední okresní přebory této sezóny. Celkem se zúčastnilo 7 mužstev mladších žáků a mladších žákyň. Mezi nimi se neztratila ani dvě domácí mužstva v barvách domácího oddílu TTC Kostelec nad Orlicí.

Mužstvo „A“ ve složení: LIPENSKÝ Jakub a PETR Radim obsadilo po dramatickém utkání s později vítězným mužstvem z Voděrad konečné druhé místo.

Mládežnická „B“ rezerva ve složení: PETR Lukáš a HOLANEC Viktor obsadila konečné čtvrté místo. I toto nemedailové umístění nesebralo klukům chuť do dalšího tréninku a hry s naším kulatým „nesmyslem“J

Vzhledem k tomu, že toto umístění dává velký předpoklad ke startu našeho mužstva na krajských přeborech družstev v této kategorii, věříme, že se naši nejmladší neztratí ani v krajské konkurenci. Abychom byli úplní, tak závěrem doplníme, že okresními přebornicemi se staly nejmladší hráčky z oddílu SK Dobré.