Kostelec znovu na stupních vítězů

Po poctivé letní přípravě, na jejíž vrcholu se tyčilo náročné osmidenní soustředění na domácí půdě, se kostelecká stolnětenisová mládež pustila s plnou vervou do bojů v nové sezoně.
Naše nejpočetnější posádka, tedy posádka nejmladších žáků, symbolicky provedla první „výkop“ do nové sezony na zahajovacím turnaji v Hostinném, kde všichni naši svěřenci prokázali patřičné zlepšení, když si každý z nich připsal největší počet kariérních výher na jednom turnaji.
Ačkoliv David Mejtský úplně nenaplnil medailové očekávání, které předznamenal již v loňské sezoně, když mu tentokrát po dvou těsných zápasech unikl postup do finálových kol, podařilo se mu napravit si své jméno v bojích o umístění, kde nakonec nenašel přemožitele.
Mile potom překvapil jeho kolega Matěj Zavacký, jemuž se nečekaně onen postup do finálových kol povedl a dosáhl tak úspěchu, který v minulé sezoně tolik hledal.
A že se kosteleckým hraje v Hostinném dobře, potvrdili i druhý den ve své kategorii naši starší žáci, obzvláště pak Jakub Lipenský, který si po svých brilantních výkonech nakonec došel až pro bronzovou medaili a ukotvil tak opět jméno kosteleckého stolnětenisového oddílu mezi krajskou špičku.
V neposlední řadě také za zmínku určitě stojí velmi úspěšné starty našich mládežníků téměř ve všech okresních třídách soutěží dospělých, kde proti velezkušeným soupeřům dokázali získat nemalý počet nesnadných vítězství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *