Ohlédnutí “ D “ – OP 1

Dalším týmem za jehož pinkáním v uplynulý sezóně se budeme ohlížet jsou kluci z našeho “ D “ družstva. Nastupovali v nejvyšším okresním přeboru a sezóna to pro ně byla vskutku rozmanitá.
I do chodu tohoto mančaftu zasáhly vynucené změny soupisek a tak mužstvo nastupovalo “ jinak “ v první a “ jinak “ ve druhý polovině soutěže.
Základ kádru tvořili: Malík Tomáš ( pouze 1. polovinu soutěže ), Jakubec Martin, Luďek Myšák a Pepa Dušek. Pravidelně však nastupovali žáci Lukáš Petr a Kuba Lipenský.a soutěž si zkusili zahrát i další mladí kluci Filip Dubský a Radim Petr.
Celkové resumé tohoto mančaftu je velmi solidní konečné 6. místo.
Vedoucí mužstva byl Tom Malíček a sestavu dával dohromady někdy opravdu krkolomně. Vždycky se to ale poskládalo docela solidně a největším přínosem pro celý oddíl zcela jistě je, že v mužstvu pravidelně nastupoval a bodoval mladší žák Lukáš Petr a stejně tak i starší žák Kuba Lipenský. Ten , možná, kdyby se nezranil pak mohl promluvit do výsledků v soutěži ještě výrazněji.
Všichni starší členové mančaftu příkladně táhli mládež. V tomhle je neocenitelná práce Luďka Myšáka který mužstvo vždycky dokáže zdravě strhnout a motivovat.
I v této soutěži pak máme v desítce nejlepších podle % úspěšnosti ´svého zástupce.
Martin Jakubec je klasifikován s 86ˇ% !!! úspěšností na skvělém 3. místě a Tomáš Malík pak mezi hráči, kteří neodehráli požadovaný počet zápasů je pak rovněž třetí s 78 % vyhraných zápasů..
No a jak pro nadcházející sezónu?
Omladit a starý zkušený hráče, kteří to už letos s mládeží společně zkusili opět do tohoto týmu angažovat. Pepa Dušek i Luďek Myšák mají zcela jistě mančaftu co nabídnout i pro sezónu příští.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *