Okresní přebory staršího žactva

Ani ve sváteční čtvrtek 17. listopadu oddíl stolního tenisu nelenil a pořádal okresní přebory starších žáků. Na okres byla účast poměrně slušná, když v kategorii chlapců soutěžilo 14 stolních tenistů, z čehož 6 chlapců soutěžilo v barvách domácího TTC, a v kategorii děvčat 5 stolních tenistek. Kosteleckou šestici tvořili Viktor Holanec, Dominik Jireš, Filip Dubský, Radim Petr, Jakub Lipenský a Daniel Schmied.
Do soutěže jednotlivců se první zmíněné trojici bohužel i přes kvalitní výkony nepodařilo vstoupit vítězně a tak se museli spokojit se soutěží útěchy, kde i tak předvedli výtečné výkony a dokonce i navzájem svedli velice vyrovnané boje. Ačkoliv Jakubovi, Radimovi a Danovi se zadařilo ve skupinách přeci jen o něco lépe, do medailového semifinále se podařilo proklouznout pouze Danovi. Tam však jeho cesta skončila.
Chuť si Dan zřejmě spravil v soutěži čtyřher, když se mu s vítězem kategorie jednotlivců, odchovancem SK Dobrého, Jakubem Michlem, podařilo dosáhnout na titul. Ani domácí dvojice Jakuba Lipenského s Radimem Petrem ale neodešla s prázdnou, když si po vyrovnaném boji nakonec odnesla bronzovou medaili.
Ani v družstvech Kostelec nezůstal bez medaile. Nejprve „B“ družstvo ve složení Filipa Dubského a Dominka Jireše pod vedením Radima Petra za sebou nechalo na bezmedailové příčce Vamberk a ukořistilo tak bronz ve svůj prospěch, a dále „A“ družstvo, jež vedl v dobré formě hrající Jakub Lipenský, bylo odměněno stříbrnou medailí, když ve finále bohužel nestačilo na silný tým SK Dobrého.
I když Kostelec pro tentokrát nezískal domácí titul, opět tak ukázal svou sílu v okrese a připomněl tak své jméno na mládežnické stolně-tenisové scéně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *