První polovina sezóny 2019/2020 z pohledu našeho TTC – mládež

Ahoj vespolek všem .

Dlouho jsem zde nepublikoval, chtěl jsem zkusit dát prostor k vyjádření ostatním členům oddílu, ale jak vidíte vyjma pár zpráviček od “ empajra “ Toma se toho tady moc “  neurodilo „
Zkusím to tedy zase a budu čekat, jestli se “ někdo přidá „.
No…., loni sem čekal marně…
Proberu první polovinu dlouhodobých soutěží, mrknu na zoubek mládeži, dotknu se okresních přeborů a samozřejmě nakonec nesmí chybět klasika – HASÁK.
Začnu tím nejpříjemnějším a to je naše mládež.
Děcek nám chodí opravdu “ habaděj “ . Pod vedením Toma Kršiaka , kterýmu ochotně asistuje Pepa Provazník dělá naše mládež pokroky skutečně nevídaný.
V nejmladším žactvu je již zvykem, že trio Hladký, Mejtský a Zavacký vozí pravidelně medailový umístění z krajských bodovaček a považte dokonce se medailově “ urodilo “ i na úrovní ČR, když Dejvič Mejtič ( čti David Mejtský ) přivezl z první republikový bodovačky bronz. Což je na kluka, kterej to hraje 2 roky fakt pecka.
Všichni tři jmenovaní kluci pak v pohodě nastupují v krajských bodovačkách i ve starších kategoriích a jejich chuť do pinčesu je fakticky příkladná.
V záloze pak čeká celá řada šikovných klučíků, kteří hrají teprve pár měsíců, ale jde jim to opravdu znamenitě. Tahle generace dětí, pokud u pinčesu vydrží to může skutečně hrát velmi, velmi dobře.
Ve starším žactvu hraje prim duo Lukáš Petr a Vojta Zavacký.
Oba již pravidelně nastupují v soutěžích dospělých.
Vojta v okresním přeboru, Lukáš pak jak v okresním přeboru, tak již v přeboru kraje.
Ve stejných soutěžích pak nastupují i naši dva dorostenci Filip Dubský a Kuba Lipenský.
Oba udělali za poslední rok velký skok ve výkonnosti.
Škoda, že oba jsou v letošní sezóně limitováni zdravím.
Takže přejme všem ať jim to jde dále nejméně tak jako doposud a pinec ať je stále baví.
Zapsal Šedý vlas alias Karel Malík

 

 

2 komentářů u “První polovina sezóny 2019/2020 z pohledu našeho TTC – mládež

 1. Radek Petr

  Ahoj, ještě se nesmí zapomenout zmínit výpomoc druhého asistenta trenéra mládeže – Radima, který často s klukama chodí trénovat 😉
  No a co si budeme povídat, samozřejmě Karle i Tvoje účasti na trenincích mládeže mají velký přínos na vykonnosti jednotlivých hráčů 🙂

 2. Karel Malík

  Aha, vidíš Radku, já hlava dubová, šedivá opomněl jsem Radima, kterej má rozhodně na vzestupu začínajících dětiček v našem TTC taky podíl.
  Tímto se mu omlouvám a příště se polepším.
  Karel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *