První polovina sezóny 2019/2020 z pohledu TTC – soutěže dospělých

Dneska se taky podíváme, jak že to pinkaj v dlouhodobých soutěžích naši “ dospěláci “

A družstvo v divizi po polovině soutěže na solidním 2. fleku, ovšem bodový odstupy až někam k sedmý příčce tabulky jsou minimální. Družstvo výrazně posílil letní příchod Vojty Viesnera, který stabilně hodně boduje.
Oslabilo jej naopak pracovní vytížení Petra Brůny, který takřka k zápasům nenastupuje, takže 2. místo po polovině soutěže je možná víc než se čekalo. Tradiční základ ( Malík Karel, Malík Lukáš, Viesner Vojtěch ) povětšinou skvěle doplňoval Martin Jakubec, který je rozhodně velmi příjemným překvapením. Jeho jistá hra se sendvičem na B straně dělá mnoha soupeřům i v takto kvalitní soutěži docela problémy, takže Martin si v divizi rychle zvykl a pravidelně  v zápasech přidává důležitý bodíky.
B družstvo v krajským přeboru 2. třídy hraje poklidný “ vršek “ tabulky a očekává se umístění kolem 4-5 fleku, což by tak asi odpovídalo herním možnostem tohoto mančaftu.
Pravda, mohlo by být i líp, ale B do jistý míry trpí tím, že na řadu zápasů “ pouští “ hráče svýho základu A družstvu, takže v nejsilnější sestavě naše B moc často nehraje.
Jednoznačně plusem je pravidelná účast našich nejsilnějších mládežníků Lukáše Petra a Kuby Lipenskýho právě již v této krajské soutěži, kde rozhodně nejsou do počtu a pravidelně bodují mezi dospělými
Družstva C a D pak hrají v nejvyšším okresním přeboru
Zde, po boku starších ostřílených hráčů pravidelně nastupují zdatnější “ mládežníci “ Filip Dubský, Kuba Lipenský, Lukáš a Radim Petrové, Vojta Zavacký a oba mančafty se pohybují v tabulce v rozmezí 1 – 4 místa, což je rozhodně velmi dobrý.
E družstvo se pak “ pere “ o postup z okresního přeboru 3. třídy. Zatím klukům patří 2. příčka, ovšem dotáhnout to ke kýženýmu postupu bude hodně složitý.
F hraje okresní přebor 4. třídy a v tabulce je v poklidu kolem druhýho až třetího fleku.
I tady se dá říci, že postup by si asi kluci z F i zasloužili, ovšem i oni to budou mít hodně těžký.
K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *