Regionální přebory mladších žáků

Jelikož je již stolnětenisová sezona v plném proudu, i mládež kosteleckého oddílu TTC nezahálí, neboť pilně trénuje a pravidelně si ověřuje svou výkonnost na krajských bodovacích turnajích. Jinak tomu nebylo ani v uplynulých dvou měsících.

Za vyzdvižení pak určitě stojí další krásný úspěch jednoho z našich letošních debutantů, Davida Mejtského, který se opět blýsknul na turnaji nejmladších žáků a opět o něco více než minule, když se mu ve Voděradech podařilo v bojích o umístění dostat až do finálového kola, kde mu výhra jen těsně protekla mezi prsty. Neméně krásná byla také první turnajová výhra pro Davidova parťáka, Radovana Hladkého, který si tak potvrdil svůj neustálý progres. Přestože Matěj Zavacký na podobný výsledek zatím stále ještě čeká, nemusí zoufat, vše je jen otázka času a vytrvalé píle.

Svůj kariérní úspěch mezi staršími žáky poté zaznamenal Filip Dubský. Na okresních přeborech vyšší kategorie, tedy dorostu, totiž po překvapivém semifinálovém vítězství nad svým týmovým kolegou získal krásné druhé místo. S tím samým spoluhráčem, Jakubem Lipenským, potom ve finále čtyřhry přemohli zdánlivě nepřemožitelný pár z Dobrého a obstarali si tak titul okresních přeborníků.

Zdárnou první třetinu sezony nakonec završil znovu právě Jakub Lipenský, když se nebál nastoupit v okresní soutěži mužů a ihned bodoval. Nejprve pomohl domácím získat jednu ze čtyřher a hned na to s notnou dávkou štěstí uniknul soupeřovi z několika matchbalů a připsal si výhru s pořadovým číslem dva.

I v měsících na přelomu příštího a letošního roku však bude na co se těšit. Nejenom, že bude vrcholit první polovina sezony krajských bodovaček, ale také nás čekají vánoční turnaje a to jak mezi žáky, tak mezi dospělými.

 

V příoze jsou výsledky Regionálních přeborů  mladších žáků 3.12.2017 v Dobrém.

vysledky-okresni-prebory-mladsiho-zactva-3-12-2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *