Rok 2018 z pohledu TTC

Zkusíme bilancovat rok 2018 z pohledu TTC Kostelec nad Orlicí.

V sezóně 2017/2018 se mnoho věcí povedlo, pojďme si je nyní ve zkratce připomenout.
A družstvo ( Brůna Petr, Ježek Robert, Malík Lukáš, Malík Karel), které v polovině roku výrazně posílil hráč Portugalské 2.ligy Resende obsadilo v Divizi Královéhradeckého kraje 2. místo  a hráč Karel Malík pak byl v této soutěži hodnocen jako % nejúspěšnější hráč celé divize s bilancí 47 výher a pouhých 6 proher.
B družstvo ( Balous Milan, Bolehovský Martin, Divíšek Dušan, Jakubec Martin, Malík Tomáš, Malínský Milan, Šilar Petr )v krajské soutěži obsadilo solidní 4 místo . Kádr byl velmi vyrovnaný a o celkové umístění se rovnoměrně zasloužili všichni hráči.
C družstvo (Divíšek, Dušek  Jenčík , Malík T, Malínský, Myšák, Šilar) s přehledem vyhrálo nejvyšší okresní přebor.
To samé se povedlo D družstvu ( Bartoš , Čermák, Dušek, Jenčík, Myšák )v okresním přeboru 2. třídy, který vyhráli s velkým přehledem.
Tým E ( Beran, Čermák, Ďoubek, Malý, Procházka, Šimon, )pak nastupoval v okresním přeboru 3. třídy a tým postupně doplňovali mladší a starší žáci oddílu.  Celkové 6. místo pak odpovídalo herním možnostem tohoto družstva.
Tolik dlouhodobé soutěže dospělých.
Žactvo.
Zaznamenalo v roce 2018 několik solidních dílčích úspěchů.
Bezesporu největším je singlová bronzová medaile  Lukáše Petra z Krajských přeborů mladších žáků Královéhradeckého kraje.
V minulosti si oddíl na pravidelný přísun ještě daleko cennějších  kovů z takových akcí zvykl . Lukáš Malík vyhrál singl na krajských přeborech mládeže celkem 6x  ( 1x mladší, 2x starší,3x dorost ), navíc byl 5 let po sobě vyhodnocen jako nejúspěšnější stolní tenista ve své kategorii v rámci kraje. Posbíral několik výher na krajských prestižních TOP kách a nepočítaně výher na bodovacích turnajích, takže nynější mládí v podobě Lukáše Petra a dalších nadějí má na co navazovat.
Svoji váhu jistě má i 1. místo Davida Mejtského na bodovacím turnaji nejmladších žáků kraje.
Vůbec nejmladší žactvo ( Hladký, Mejtský, Krčmář, Zavacký Matěj ) se pod vedením trenéra Tomáše Kršiaka a Josefa Provazníka neustále zlepšuje.
Rozhodně se úspěšně  daří  včleňovat pokročilou mládež do soutěží dospělých.  Lukáš Petr i  Jakub Lipenský již pravidelně bodují v nejvyšším okresním přeboru mezi dospělými. Filip Dubský, Radim Petr a Vojtěch Zavacký pak hodně bodují v ostatních okresních soutěžích .
V neposlední řadě pak musíme zmínit i pole funkcionářské.
Člen oddílu a rozhodčí s mezinárodní licencí Tomáš Malík byl zvolen do čela komise rozhodčích České republiky, což je významné ocenění jeho  práce a neocenitelná reklama pro náš oddíl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *