TTC Kostelec nad Orlicí v sezóně 2016-2017 opět ligový !!!

Náš oddíl TTC Kostelec nad Orlicí se po dvou sezonách v nejvyšší krajské soutěži divizi stává se sezónou 2016-2017 opět oddílem ligovým!!!  Na základě nabídky přenechání místa ve 3. lize od oddílu ze Dvora Králové se 3.liga po dvou letech vrací do našeho města a nádherné víceúčelové herny. I když jsme v uplynulých dvou divizních sezónách divizi nevyhráli, přáli jsme si do Kostelce třetí ligu ještě jednou dostat a to zejména díky divákům, kteří nám na našich domácích utkáních vytvářeli výbornou atmosféru a pomáhali nám v bojích o důležité body. U příležitosti 700 let našeho města to bude určitě dobrá reklama nejen pro náš oddíl, ale i pro město, které tyto oslavy všech Kostelců v České republice pořádá.

Sportovně technická komise české asociace stolního tenisu provedla před pár dny rozdělení přihlášených mužstev do jednotlivých skupin třetí ligy (celkem se jí účastní 60 mužstev, které jsou rovnoměrně rozděleny do 5 skupin). S kým se tedy utká naše „A“ mužstvo ve skupině „C“ ?

Naši soupeři budou následující:

1)Lokomotiva Depo Liberec

2)Bižuterie Jablonec nad Nisou

3)Sokol Stará Paka

4)Lokomotiva Pardubice

5)Tesla Pardubice

6)DTJ Hradec Králové C

7)Sokol Hradec Králové C

8)Sokol Chrudim

9)SKČ Zruč nad Sázavou

10)Jiskra Holice

11)FK Kolín B

12)TTC Kostelec nad Orlicí

Rozlosování celé soutěže proběhne 22.7.2016 a my jej zveřejníme prostřednictvím webu TTC Kostelec nad Orlicí a Zpravodaje města.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *