V předehrávce divize byl Sokol Hradec nad naše síly

V předehrávce divize přijel  do Kostelce vedoucí celek této soutěže družstvo Sokola Hradec Králové D..

Původně se mělo hrát v Hradci, ale tamní situace nedovolovala předehrávku, která byla pro Hradec poměrně klíčová, protože na původní termín zápasu by nemohli hrát v nejsilnější sestavě. Což samozřejmě , vzhledem ke svým postupovým ambicím chtěli.
Takže jsme jim samozřejmě vyhověli a zápas předehráli v pátek v naší herně TTC v netradičním čase od  16 ti hodin a považte hrálo se po dohodě na všech 4 stolech aby zápas “ odsejpal “ a jejich plejer Martin Jirásek nebyl ochuzen o maturitní ples, který měl večer v Jičíně absolvovat.
Naše sestava Karlos, Kikina, Sam a Předseda. Přeloženo pro méně chápavé ))) Karel, Lukáš a Tomáš Malíčci a Dušan Divíšek.
Po čtyřkách stav 1:1, kdy Lukáš s Tomášem vyhráli koncovku rozhodujícího setu.
Po první rundě pak stále plichta -bodoval Lukáš a Karlos.
V následujících mačích se ovšem miska vah překulila na stranu soupeře. Za Kostelec bodoval jen Karlos a soupeř rázem odskočil do trháku 6:4.
Když se pak v dalších zápasech  ani Lukášovi ani Karlosovi nepovedlo dotáhnout do konce slibně rozehraný zápasy a ani ostatní hráči TTC body nepřidali, tak soupeř následně dovedl zápas do vítězného konce v poměru 10:4.
Bodově: Karlos 2 body, Lukáš 1 bod, Tomáš a Dušan bez bodu a k tomu jedna čtyřka Lukáš s Tomášem.
Co k tomu více napsat.
Hradec zaslouženě vyhrál, my jsme se snažili mu jeho jízdu znepříjemnit, ale soupeř byl jednoznačně lepší a naše herní možnosti v tomto zápase převyšoval.
Takže ačkoliv bylo k vidění množství skutečně koukatelnejch mačů a hezkejch výměn, tak na body to tentokráte nestačilo.
I přesto je naše divizní Áčko v tabulce stále na poměrně solidním 3. místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *